Hizmetlerimiz

1
Web Tasarımı ve Web Yazılımı

Web tasarımı ,özel web yazılımları, portal ve e-ticaret

2
Alan Adı Tescili ve Web Hosting

Alan adı tescili com,net,org,biz,com.tr, net.tr,gen.tr

3
Arama Motoru Optimizasyonu

Google Adwors, Google Analytics, Web site optimizasyonu

4
Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Logo-amblem, katalog, broşür, kurumsal evrak vb. tasarımları

 

Arama Motoru

     Google Reklamları Google'da reklamlar, en saygın ve tarafsız online bilgi kaynağı olan Google arama sonuçlarının hemen yanında belirir. Google'a reklam verdiğinizde, reklamlarınızın görünmesini tetikleyecek anahtar kelimeleri siz seçersiniz. Reklamlarınız sadece, kullanıcılar sizin ürününüz ya da hizmetinizle ilgili aramalar yaptığında görüntülenir.

     Yüksek yatırım geri dönüşü Google Adwords tıklama başı maliyet sunar. Böylece, reklamlarınız görüntülendiği zaman değil, sadece tıklandığı, yani potansiyel müşterileriniz size ulaştığı zaman ödeme yapacağınız anlamına gelir. Bu sayede yüksek yatırım dönüşü elde edersiniz. Google, gelişmekte olan online fırsatlar ve geleneksel medya ile karşılaştırıldığında pazarlama bütçenizi harcamanın en verimli yoludur.

     EPROMNET bünyesinde, deneyimli bir ekip tarafından kampanyalarınız hazırlanır ve yönetilir. Yapılan tüm çalışmaların sonuçları, online raporlama arabirimi aracılığıyla anlık olarak bilginize sunulur. Google reklam kampanyalarınıza ek olarak, ziyaretçilerinizi daha iyi anlamanız ve web sitenizi daha verimli hale getirmeniz için önerilerde bulunulur.

     Arama Motoru Optimisazyonub Arama Motoru Optimizasyonu, doğal arama sonuçlarında web sitenizin üst sıralarda yer almasına yönelik yapılan hizmetler bütünüdür. Doğal arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak isteyen markaların tercih ettiği Arama Motoru Optimizasyonu, mevcut web sitenize yapılacak teknik ve yazınsal değişikliklerle ve online tanıtım çalışmaları ile gerçekleştirilir.

     Başlangıç aşamasından çalışma sonuna kadar tüm Arama Motoru Optimizasyon süreci, EPROMNET tarafından, online ve şeffaf olarak takip edilebilir. Doğal arama sonuçlarındaki mevcut durumunuza, anahtar kelime sıralama değişikliklerine ve rakip analizlerine her an ulaşabilirsiniz.

     Arama motoru danışmanlık hizmeti aşağıdakileri içerir:

  • Anahtar kelime incelemesi
  • Rakip analizi
  • Mevcut durum analizi
  • Teknik analiz
  • İçerik analizi
  • Değişiklik önerileri
  • Online tanıtım önerileri